yandex-navigasyon-istanbul-trafik-ucuncu-kopru-dahil-edildi
Teknoloji

3. Köprü Yandex.Navigasyon’a Eklendi

Osmangazi Köprüsü’nü de hizmete girdiği ilk gün haritaya dahil eden Yandex.Navigasyon, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Çevre Otoyolu’nu da haritasına ekledi.

En çok kullanılan Yandex.Navigasyon, kullanıcı deneyimini üst seviyede sürdürmek için yollarda yapılan değişiklikleri süratli bir biçimde haritasına dahil ediyor.

Gerçek zamanlı olarak trafik ve yol yoğunluğu bilgileri ile sürücülerin yetişmek istedikleri bölgeye en kısa sürede ulaşmalarına imkan sağlayan Yandex.Navigasyon, İstanbul Boğazı’nda yapımı tamamlanan 3. köprü olan Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nü ve köprünün dahil olduğu güzergah Kuzey Çevre Otoyolu’nu hizmete girdiği ilk günden itibaren haritasına ilave etti.

Türkiye de gerçek zamanlı yol bilgisi sunan ilk navigasyon sistemi olan Yandex.Navigasyon, kullanıcılara trafik durumuna göre en uygun rota alternatiflerini sunarak trafikte geçirilen süreyi azaltıyor. Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Çevre Otoyolu da açılıştan itibaren Yandex.Navigasyon’un rota alternatifleri içinde yer alacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir